V Plzni funguje Aktivity centrum Krašovská i díky naší technice

Stejně tak, jako nás naplňuje zdokonalovat prostředí našich ZUŠ, s radostí vybavujeme AV technikou i další zábavně vzdělávací instituce.

Jednou z nich je i nově fungující Aktivity centrum v Plzni, kde jsou taneční učebny, tělocvičny a ostatní prostory ozvučeny celkem 20ti kusy aktivních reproboxů JBL EON 612, přehrávačů TASCAM a bezdrátových mikrofonů AKG Perception WMS45 Sports a Vocal.

Pro začínající kapely a rozjíždějící se sólové hvězdy jsme kompletně vybavili výukové nahrávací studio prostorovou akustikou s akustickou klíčovací stěnou pro záznam videoklipů a AV technikou včetně hudebních nástrojů a příslušenství. Za zmínku stojí bicí souprava MAPEX se sadou činelů ZILDJIAN S, kytarové kombo Mashall DSL 15C a baskytarové MB112-ll, klávesy Roland – FA 06 a mikrofonní vybavení AKG P120AKG D 5 SShure SM 57 a další.

Režie je vybavena mixážní konzolí Soundcraft a své demo nahrávky si mohou začínající umělci zaznamenávat a upravovat díky DAW kontroleru CC121 – Steinberg a softwarem pro multitrack recording Cubase – PRO9.