Home Kontakt Hledat
Akustice rozumíme

Rodinné a bytové domy

  • obývací pokoje (moderní interiér s minimem nábytku)
  • poslechové místnosti a domácí kino
  • chodby, haly a schodiště
  • soukromé bazény, posilovny a tělocvičny

Rodinné a bytové domy

Rodinné a bytové domyPocit spokojenosti, radosti a bezpečí je jedním z nejdůležitějších vjemů při výběru vlastního bydlení. Existuje mnoho faktorů ovlivňující tyto pocity, mimo jiné světlo, teplo, lokalita a v neposlední řadě i akustická pohoda.

Stavební akustika posuzuje vnější a vnitřní dispozici rodinného a bytového domu z hlediska pronikání hluku z venkovního prostoru a zároveň i hluku, který vzniká uvnitř objektu. Tato část akustiky je legislativně ošetřena a měla by být nedílnou součástí projektové dokumentace.


Rodinné a bytové domyOblast prostorové akustiky bývá v těchto objektech často opomíjena. Interiérové vybavení bylo dříve tvořeno značným množstvím čalouněného nábytku, polic, závěsů a koberců, které dokázaly zajistit příjemné akustické prostředí. Při dnešním trendu strohosti a minimalismu, který se vyznačuje minimem nábytku a naprostou absencí koberců a závěsů, vzniká problém nepříjemných zvuků a ozvěn, které narušují klid domácnosti.

Rodinné a bytové domyZa zmínku stojí také poslechové místnosti a tzv. domácí kina, kde vám kvalitní akustické řešení odhalí netušené možnosti kvalitního poslechu. Dopřejte si profesionální zvuk díky profesionálnímu akustickému řešení. Pouze kvalitní elektroakustický řetězec zdaleka nestačí.
Možnosti řešení

V této oblasti jsme schopni nabídnout akustická řešení, která budou svým charakterem jedinečná a zajistí žádanou akustickou pohodu. Navržená řešení budou designově korespondovat s charakterem objektu a požadavky klienta. V nabídce našich služeb je rovněž kompletní návrh interiéru s možností tvorby vizualizace navrhovaného řešení.

Rodinné a bytové domy Rodinné a bytové domy Rodinné a bytové domy Rodinné a bytové domy