Home Kontakt Hledat
Akustice rozumíme

Japonské stěny VARIO

Akustistické japonské stěny VARIO Akustistické japosnké stěny VARIO

Akustické japonské stěny VARIO jsou velmi důležitým nástrojem pro pohlcení zvuku v místech, kde není možné umístit obklad nebo paraván. Nejčastěji jsou aplikovány ve volném prostoru nebo před zvukově odrazivými plochami ‒ skleněnými příčkami a okny. Variabilita japonských stěn, z hlediska akustiky, vychází z možnosti posunu po vodorovné ose. Tím lze měnit pozice a rozsah pohltivé plochy. Je možno vybírat z ucelené škály průsvitných odstínů.

Akustistické japosnké stěny VARIO


Akustistické japosnké stěny VARIO

Akustika

Akustické japonské stěny přináší revoluční možnost akustického ošetření i velmi problematických prosklených ploch oken a skleněných příček. Po jejich instalaci dochází k celkovému snížení hlučnosti, zamezení vzniku třepotavé ozvěny mezi stěnami, což má přímý dopad na výrazné zlepšení srozumitelnosti mluveného slova a celkové zlepšení akustického komfortu. V případě vhodného umístění dochází také k částečnému zamezení přeslechů mezi pracovišti. Systém využívá prvky společnosti Mottura.

Činitel zvukové pohltivosti v oktávových pásmech

Akustistické japosnké stěny VARIO


Akustistické japosnké stěny VARIO Akustistické japosnké stěny VARIO Akustistické japosnké stěny VARIO

Montáž

Systém pojízdných japonských stěn je složen ze systémových profilů s jezdci, které se kotví do stropu nebo stěny. Samotné závěsy lze snadno instalovat a odinstalovat.

Údržba

Japonké stěny lze od prachu čistit vysavačem. Při větším znečištění je možné povrch omýt vlhkým hadrem.

Formáty

Profily:
délka bez omezení
Panely:
maximální výška 3 500 mm, maximální šířka 1 200 mm

Schéma prvku

Akustistické japosnké stěny VARIO

Barvy

Akustistické japosnké stěny VARIO